Kalendár

Apríl
P U S Š P S N
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Aktuality
30.03.2020

Pomáhame aj počas pandémie.

Pomáhame aj počas pandémie. Ďakujeme všetkým, ktorí nám akýmkoľvek spôsobom pomáhajú. Spolu to dokážeme!
22.03.2020

Všetky kurzy pozastavené

Vzhľadom na súčasný stav šírenia koronavírusu o z n a m u j e m e, že pozastavujeme výučbu všetkých kurzov až do odvolania.
11.03.2020

Už ste darovali svoje 2 % z dane?

Milí priatelia, aj v tomto roku sa uchádzame o Vašu podporu a priazeň. Darujte nám svoje 2 % z dane a pomôžte nám zmierňovať utrpenie. ĎAKUJEME !
11.03.2020

Koronavírus - odporúčania

Ako znížiť riziko infekcie koronavírusom?
18.02.2020

Benefity pre darcov krvi - Košický kraj

Košický samosprávny kraj udelil benefity pre darcov krvi
30.01.2020

Poďakovanie - pomoc pre rodinu po požiari

Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí nám pomohli pripraviť a vyexpedovať nevyhnutnú humanitárnu pomoc pre rodinu, ktorá prišla  po požiari o majetok.
16.01.2020

URGENTNÁ VÝZVA O POMOC

Milí priatelia, obraciame sa na vás s urgentnou výzvou o pomoc pre 9 člennú rodinu z Turne nad Bodvou, ktorá prišla pri požiari o strechu nad hlavou. Neostalo im nič - iba holé životy.
16.01.2020

Darčekový poukaz vo forme permanentky

Našim klientom prepravnej služby SČK a ich rodinným príslušníkom ponúkame darčekové poukazy na prepravu vo forme permanentky v hodnote 20 €, 30 € alebo 50 €. Poukazy si môžete zakúpiť priamo u vodiča prepravnej služby SČK.
20.12.2019

Šťastné a veselé Vianoce !

Milí červenokrížski priatelia, ďakujeme vám za spoluprácu v tomto roku a prajeme vám radostné a pokojné prežitie vianočných sviatkov v kruhu svojich najdrahších.  
20.12.2019

Zbierka hračiek - poďakovanie

Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí prispeli do našej vianočnej zbierky hračiek. V uplynulých dňoch sme ich vyexpedovali do viacerých obcí okresu Košice-okolie, aby sme potešili takme 900 detí z chudobných rodín. ĎAKUJEME!
0/0

Držitelia Kňazovického medaily a diamantovej plakety

Držitelia medaily Prof. MUDr. Jána Kňazovického v regióne Košice - okolie:

      PRIEZVISKO A MENO OBEC ROK UDELENIA
1. Vinclér Ján  Málá Lodina 2008
2. Tlumač Ján Košická Belá 2008
3. + Homa Ľubomír Hrašovík 2008
4. Hric Ondrej Ruskov 2008
5. Hreháč Milan Čaňa 2008
6. Slivka Michal Kráľovce 2008
7. Mizák František Trstené pri Hornáde 2009
8. Kiceľuk Štefan Vyšný Klátov 2010
9. Sciranka Oto Turňa nad Bodvou 2010
10. Sedlák František Valaliky 2010
11. Cingeľ Ján Mokrance 2011
12. Kudlík Marko Nováčany 2011
13. Mojžiš Marcel, Ing. Obišovce 2011
14. Weiszer Jozef Čečejovce 2011
15. Babjaková Mária Malá Ida 2012
16. Dojčák Andrej Moldava nad Bodvou 2012
17. Juhás Ladislav Košická Polianka 2012
18. Laboš Róbert Valaliky 2012
19. Štefan František Chým 2012
20. Bálint Tomáš, PhDr. Košice 2014
21. Kaduk Ladislav Čaňa 2014
22. Ruščin Ivan Družstevná pri Hornáde 2014
23. Šefčík Ján Sokoľ 2014
24. Dringuš Teodor Čečejovce 2015
25. Eliaš Martin Haniska 2015
26. Hudák Jozef Seňa 2015
27. Fogaraš Peter Bohdanovce 2016
28. Hovan Štefan Žakarovce 2016
29. Pecha Stanislav Valaliky  2016
30. Staurovský Igor, Ing. Kysak 2016
31. Čurdová Anna Medzev 2017
32. Drotár Jozef Slanské Nové Mesto 2017
33. Fusek Ľubomír Kechnec 2017
34. Silvay Vladimír Nižný Klátov 2017
35. Ballová Iveta Sady nad Torysou 2017
36. Dzugas Karol, Mgr. Košická Polianka 2017
37. Harajda Ján Péder 2017
38. Hudák Peter Turňa nad Bodvou 2017
39. Karajoš Štefan Čaňa 2017
40. Koteles László, Ing. Moldava nad Bodvou 2017
41. Ontko Marek Margecany 2017
42. Deliman Ján Veľká Ida 2018
43. Gábor Miroslav Moldava nad Bodvou 2018
44. Carda Štefan Svinica 2019
45. Krupáš Rudolf Medzev 2019
46. Sabadko Július Čečejovce 2019
47. Tamáš Ladislav Moldava nad Bodvou 2019

Držitelia diamantovej plakety MUDr. Jána Janského v regióne Košice - okolie:

      PRIEZVISKO A MENO BYDLISKO ROK UDELENIA
 1.  + Homa Ľubomír Hrašovík 1997
2. Ondrej Hric Ruskov 1997
3. Filčáková Eva Poproč 1998
4. Hreháč Milan Čaňa 1998
5. Farkaš Ján Slanské N. Mesto 2000
6. Rozgoniová Katarína Perín- Chým 2000
7. Sopko Štefan Poproč 2001
8. Tlumač Ján Košická Belá 2002
9. Vinclér Ján Malá Lodina 2002
10. Hudák Jozef Seňa 2003
11. Čepeľ Štefan Mokrance 2003
12. Sedlák František Valaliky 2004
13. Janočková Mária Valaliky 2004
14. Heteš Ján, Ing. Šebastovce 2005
15. Babjaková Mária Malá Ida 2005
16. Kiceluk Štefan Vyšný Klátov 2005
17. Štefan František Chým 2005
18. Schreiber Anton Buzica 2005
19. Sciranka Oto Turňa nad Bodvou 2005
20. Kozáková Emília Moldava nad Bod. 2006
21. Weiszer Jozef Čečejovce 2006
22. Cingeľ Ján Mokrance  2007
23. Dojčák Andrej Moldava nad Bod. 2007
24. Horváth Rafael Ždaňa 2007
25. Juhás Ladislav Košická Polianka 2007
26.

Kaduk Ladislav

Čaňa 2007
27. Mizák František Trstené pri Hornáde 2007
28. Vávra Jozef Drienovec 2007
29. Bradová Mária Poproč 2008
30. Čurdová Anna Medzev 2008
31. Horváth Juraj Ruskov 2008
32. Kudlik Marko Nováčany 2008
33. Silvay Vladimír Nižný Klátov 2008
34. Šefčík Ján Sokoľ 2008
35. Ruščin Ivan Družstevná pri Hor. 2008
36. Herpák Ladislav Vyšná Myšľa 2009
37. Köteles László, Ing. Moldava nad Bod. 2009
38. Juhás Ondrej Čečejovce 2009
39. Hvizošová Marta Malá Lodina 2010
40. Hvizdoš Cyril Malá Lodina  2010
41. Ondernický Jozef Turňa nad Bodvou  2010
42. Eliáš Imrich Seňa  2011
43. Laboš Róbert  Valalaiky 2011
44. Jaselský Ľubomír Byster 2011
45. Balogh Ladislav Kysak 2012
46. Bálint Tomáš, PhDr. Družstevná pri Hor. 2012
47. Fogaráš Peter Bohdanovce 2012
48. Fusek Ľubomír Kechnec 2012
49. Horváth Štefan Kechnec 2012
50. Hudák Peter  Turňa nad Bodvou 2012
51. Mizák Jozef Trstené pri Hornáde 2012
52. Ontko Marek Margecany 2012
53. Pecha Stanislav Valaliky  2012
54. Vajányi Štefan Drienovec 2013
55. Tomaško Imrich Veľký Folkmár 2013
56. Tamáš Ladislav Moldava nad Bod. 2013
57. Redaj Imrich, Ing. Kostoľany nad Hor. 2013
58. Krupáš Rudolf Medzev 2013
59. Karajoš Štefan Čaňa 2013
60. Gábor Miroslav Moldava nad Bodvou 2013
61. Dringuš Teodor Čečejovce 2013
62. Čigaš Peter Košická Polianka  2013
63. Deliman Ján Veľká Ida 2014
64. Dzugas Karol, Mgr. Košická Polianka 2014
65. Eliaš Martin Haniska 2014
66. Harajda Ján Peder 2014
67. Hovan Štefan Žakarovce 2014
68. Hrib Jaroslav Blažice 2014
69. Koczaiová Emília Moldava nad Bodvou 2014
70. Majoroš Ladislav Veľká Ida 2014
71. Sabadko Július Cestice - Dobogov 2014
72. Varga Július Turňa nad Bodvou 2014
73. Ballová Iveta  Byster 2015
74. Doboš Tibor Turňa nad Bodvou 2015
75. Dušinský Jozef Moldava nad Bod. 2015
76. Eliaš Štefan Valaliky 2015
77. Farkas Ján Mokrance 2015
78.

Hudák Zlatko

Haniska 2015
79. Karčák František Janík 2015
80. Naď Ľuboš Geča 2015
81. Para Marián Nižný Klátov 2015
82. Bacsó Peter Drienovec 2016
83. Bujňák Jozef Rankovce 2016
84. Daňko MIlan Nováčany 2016
85. Dubóczi Alexander Drienovec 2016
86. Fedor Miroslav Čierna nad Tisou 2016
87. Fedorčák Jozef Brezina 2016
88. Hruška Pavol Bidovce 2016
89. Kajaty Ladislav Kokšov Bakša 2016
90. Karajos Martin Ždaňa 2016
91. Kocai Róbert Rešica 2016
92. Langoš Jozef Margecany 2016
93. Majorošová Anna Moldava nad Bod. 2016
94. Podolinský Gabriel Valaliky 2016
95. Rybársky Štefan Vajkovce 2016
96. Šveda Milan Ruskov  2016
97. Timko Pavol Geča 2016
98. Varga Marek Blažice 2016
99. Carda Štefan Svinica 2017
100. Feigl Vladimír Baška 2017
101. Ferko Ľudovít Čečejovce 2017
102. Guľa Branislav Vyšná Myšľa 2017
103. Jarušinský Jozef Ždaňa 2017
104. Klein Tibor Čaňa 2017
105. Miko Martin Nižný Klátov 2017
106. Ruščák Martin Vyšná Myšľa 2017
107. Sýkora Jozef Poproč 2017
108. Varga Štefan Svätuše 2017
109. Varga Vincent Bohdanovce 2017
110. Binda Gabriel Čaňa 2017
111. Mačinga Ján Bohdanovce 2017
112. Majerník Marek Margecany 2017
113. Poľák Vincent Vyšný Čaj 2017
114. Ružinkovič František Geča 2017
115. Szunyogh Ladislav Družstevná p/Hor. 2017
116. Varga Martin Geča 2017
117. Bajus Jaroslav Mokrance 2018
118. Dobos Jozef Perín-Chým 2018
119. Drozda Róbert Turňa nad Bodvou 2018
120. Fialek Zdenko Turnianska N.Ves 2018
121. Ides Kamil Bukovec 2018
122. Migeľ Andrej Žarnov 2018
123. Tóthová Anna Rozhanovce 2018
124. Dvorščák Henrich Jasov 2019
125. Fedor Dušan Jasov 2019
126. Gáll Jozef Sady nad Tor. 2019
127. Gazda Stanislav Medzev 2019
128. Hamrák Jozef,Ing. Kluknava 2019
129. Hiščák Martin Belža 2019
130. Hudáková Beáta Kokšov-Bakša 2019
131. Jokeľ Marián Vyšný Klatov 2019
132. Olejník Stanislav Čečejovce 2019
133. Pillár Martin, Ing. Bukovec 2019
134. Priester Rastislav, Ing. Bohdanovce 2019
135. Rabada Marek, Ing. Rozhanovce 2019
136. Rybnický Róbert Nižná Hutka 2019
137. Slováček Karol Moldava nad Bod. 2019
138. Vinclér Ján Malá Lodina 2019
139. Wintner Jozef Moldava nad Bod. 2019

Ocenení za prínos v rozvoji darcovstva krvI:

Beáta Antošová, PhDr.
Mária Babjaková
Mária Bradová
Silvia Filipová
Milaena Slivková
Dagmar Nosáľová, Mgr.
Jolana Szabóová